Знайдіть перший член нескінченоі геометричної прогресії , сума якої дорівнює 63,а знаменник

дорівнює 4/9

Ответы на вопрос

Отвечает Муслимов Муслим.

S=b1/(1-q)

63=b1/(1-(4/9))

63=b1/(5/9)

b1=63*(5/9)

b1=35.