Швидкість човна у стоячій воді дорівнює 18 км/год. Роман за течією проплив 10 км і витратив на це

стільки часу, скільки плив проти течії 8 км. Обчисли швидкість течії річки.

Ответы на вопрос

Отвечает Толкачёв Андрей.

Ответ:

2 км/год.

Объяснение:

Нехай швидкість течії х км/год, тоді швидкість за течією 18+х, проти течії 18-х км/год.

10/(18+х) = 8/(18-х)

180-10х=144+8х

18х=36

х=2

Отвечает Кунц Вероніка.

Відповідь:Швидкість течії x км / год.

Швидкість за течією 18+ x км / год, проти течії 18-x км / год.

10 км за течією пройшов за 10 / (x + 18) ч, 8 км проти течії за 8 / (17-x) ч. Час однакове

10 / (18+ x) = 8/ (18-x)

10 * (18-x) = 8 * (18 + x)

180-10x = 144+8х

10х-8х=144-180

2х=-36

Х=-18
Відповідь швидкість течії 18км/год

Пояснення: