100 балов до 23 00 27.04 Швидкість човна у стоячій воді дорівнює 16 км/год. Роман за течією

проплив 10 км і витратив на це стільки часу, скільки плив проти течії 6 км. Обчисли швидкість течії річки.

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Анастасия.

Ответ:

4 км/год.

Объяснение:

Нехай швидкість течії х км/год, тоді швидкість човна за течією 16+х км/год, проти течії 16-х км/год. Маємо рівняння:

10/(16+х) = 6/(16-х)

160-10х=96+6х

16х=64

х=4