Швидкість човна у стоячій воді дорівнює 19 км/год. Роман за течією проплив 12 км і витратив на це

стільки часу, скільки плив проти течії 7 км. Обчисли швидкість течії річки.

Ответы на вопрос

Отвечает Ларионова Анжела.

Ответ: v=5

Объяснение:

t=S/v

Proportion: 12/(19+v)=7/(19-v)