Умова завдання: Швидкість човна у стоячій воді дорівнює 21 км/год. Валерій за течією проплив 12

км і витратив на це стільки часу, скільки плив проти течії 9 км. Обчисли швидкість течії рiчки. Швидкість течії дорівнює км/год. 50 БАЛІВ!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ланская Алёна.

Ответ:

3 км/ч

Объяснение:

Так як час дорівнює відстані поділеній на швидкість, і час на 12 км за течією дорівнює часу на 9 км проти, можна записати рівність: \frac{12}{21+u} = \frac{9}{21-u}, де u - швидкість течії. Тоді 252 - 12u = 189 + 9u, 21u = 63, u = 3, що і треба було довести.

Так как время равно расстоянию поделенному на скорость, и время на 12 км по течению равно времени на 9 км против, можно записать равенство: \frac{12}{21+u} = \frac{9}{21-u}, где u - скорость течения. Тогда 252 - 12u = 189 + 9u, 21u = 63, u = 3, чтд.

Отвечает Палагній Діма.

Ответ:

3 км/ч

Объяснение:

Скорость течения реки = х км/ч

Скорость лодки по течению = 21 + х км/ч

Скоро лодки против течения = 21 - х км/ч

12/(21 + х) = 9/(21 - х)

12(21 - х) = 9(21 + х)

252 - 12х = 189 + 9х

-12х - 9х = 189 - 252

-21х = -63

х = -63 : (-21)

х = 3

Скоро течения реки = (х) = 3 км/ч