Не розв’язуючи рівняння, знайти суму і добуток їх коренів: х2 + 17х - 38 = 0 Оберіть правильну

відповідь А) 17;-38 Б) -17;-38 В) -17; 38 Г) 17;38

Ответы на вопрос

Отвечает Михай Рустам.

Ответ:

Б) -17; -38

Объяснение:

ax²+bx+c = 0

За теороемою Вієта:

x₁+x₂ = -b = -17

x₁x₂ = c = -38

Для перевірки можна методом підбору (розкладаючи -38) достатньо швидко знайти два корені: 2 та -19

2+(-19) = -17

2*(-19) = -38