Один із коренів квадратного рівняння х2– 5х +q=0 дорівнює -3. Знайди коефіцієнт q і другий корінь

рівняння.

Ответы на вопрос

Отвечает Ализа Рамазанова.

x^2+bx+c=0
b=-5
c=q
по теореме Виета
x1*x2=c x1*x2=q -3*x2=q -3*8=-24
x1+x2=-b x1+x2=5 -3+x2=5 x2=5+3=8

x^2-5x-24=0
x=(5+-sqrt(25+96))/2=(5+-11)/2
x1=8
x2=-3