Басейн наповнюється через дві труби за 6 годин. Через першу трубу окремо він наповнюється на 9

годин швидше, ніж через другу. За який час басейн може наповнитися через кожну трубу окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Абилкайым Жангул.
1. басейн наповнюється через дві труби за 6 годин ⇒ 
 \frac{1}{x+y} =6
Продуктивність через першу трубу - х л/год.
Продуктивність через другу трубу - у л./год.
2. Через першу трубу окремо він наповнюється на 9 годин швидше, ніж через другу ⇒
 \frac{1}{y} - \frac{1}{x} =9
3.  \left \{ {{ \frac{1}{x+y} =6} \atop { \frac{1}{y} - \frac{1}{x} =9}} \right.  ⇒
 \left \{ {{x= \frac{1}{6} } \atop {y= \frac{1}{9} }} \right.  ⇒
t₁=9 год.
t₂=18 год.