Розв’яжи нерівність 5х – 4(2 – х) ≤ 9 + (х – 3)· (–6). Зобрази на координатній прямій числовий

проміжок, який є розв’язком нерівності. Запиши відповідь. (2 бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Ожгихина Лена.

Ответ:

\displaystyle (-\infty;2\frac{1}{3}]

Объяснение:

\displaystyle 5x-4(2-x)\le 9 + (x-3)\cdot(-6)\\\\5x-8+4x\le 9 -6x+18\\\\5x+4x+6x\le 9+18+8\\\\15x\le 35\ \ \ |:15\\\\x\le \frac{35}{15}\\\\x\le \frac{7}{3}\\\\x\le 2\frac{1}{3}\\\\x\in(-\infty;2\frac{1}{3}]