Виконайте множення (m+3)(a-5) знайдіть суму та різницю многочленів b-7і b+2


Ответы на вопрос

Отвечает Кураев Хажмурат.

Ответ:

(m+3)(a-5) = ma-5m+3a-15

b-7+b+2 = 2b-5

b-7-b-2 = -9