СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА 1) (Бали: 2) Знайдіть значення виразу (-0,75 - 3,25)3. 2) (Бали: 2)

Знайдіть різницю многочленів x - 6xy - 5 + 3y і х2 + 3х + 2ху + 3 3) (Бали: 2) Запишіть у стандартному вигляді многочлен: -(3 - 5х) + 6ху - (3 + 2ху) + 8у - 4ху 4) (Бали: 2) Знайдіть суму многочленів: а3 + b2 -3 + 2ab2 та 2b2 + 3 - 4ab2 6) (Бали: 2) Доведіть, що сума чисел ab і ba кратна 11. ( ab – число, у якому a десятків і b одиниць)

Ответы на вопрос

Отвечает Ахундов Рамир.

Ответ:

1) (-0,75 - 3,25)^3 = -4^3 = -64

2) x - 6xy - 5 + 3y - (x^2 + 3x + 2xy + 3) = x - 6xy - 5 + 3y - x^2 - 3x - 2xy - 3 = -x^2 - xy - 8

3) -(3 - 5x) + 6xy - (3 + 2xy) + 8y - 4xy = -3 + 5x + 6xy - 3 - 2xy + 8y - 4xy = 5xy - 6

4) a^3 + b^2 -3 + 2ab^2 + 2b^2 + 3 - 4ab^2 = a^3 - b^2