Як знайти суму многочленів? . Як знайти різницю многочленів? Якими правилами користуються, якщо

треба записати многочлен у вигляді суми чи різниці многочленів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зиганшин Альберт.

1. Сума многочленів: Щоб знайти суму двох многочленів, додайте кожен член одного многочлена до відповідного члена іншого многочлена, зберігаючи коефіцієнти з однаковими степенями разом. Наприклад, (3x^2 + 2x - 5) + (2x^2 - x + 7) = 5x^2 + x + 2.

2. Різниця многочленів: Щоб знайти різницю двох многочленів, відніміть кожний член одного многочлена від відповідного члена іншого многочлена, зберігаючи коефіцієнти з однаковими степенями разом. Наприклад, (5x^2 - 3x + 4) - (2x^2 + x - 2) = 3x^2 - 4x + 6.

3. Правила запису у вигляді суми або різниці многочленів: Для запису многочлена у вигляді суми чи різниці многочленів використовуйте відповідний математичний оператор (+ для суми, - для різниці) між многочленами, де кожен многочлен виражений у стандартній формі, з членами, впорядкованими за ступенями. Наприклад, P(x) = (2x^3 + 3x^2 - 5x + 7) - (x^2 - 2x + 4) або Q(x) = (3x^2 - 2x + 6) + (4x^2 + x - 3).

Будь ласка кращу відповідь
Отвечает Щукина Таня.

Ответ:

Объяснение:

1.Чтобы найти сумму многочленов, нужно записать оба многочлена в одну строку, между многочленами знак плюс, и привести подобные члены:

5а⁶ + 5а⁴ + 17 + 5а⁶ - 5а⁴ - 17 =

+5а⁴ и -5а⁴,  +17 и -17  взаимно уничтожаются:

=10а⁶.

2.1) розкрити дужки, міняючи знаки многочленів, перед якими стоїть знак «-», на протилежні; 2) звести подібні члени многочленів.

3.