запишіть: 1)суму квадратів чисел a і b. 2)квадрат суми чисел a і b. 3)різницю кубів чисел a і b.

4)куб різниці чисел a і b. 5)суму квадратів чисел 2 і - 6. 6)квадрат суми чисел 2 і - 6. 7)різницю куба числа 4 і квадрата числа - 6.​

Ответы на вопрос

Отвечает Потапенко Інна.

1) а²+в²

2)(а+в)²=а²+2ав+в²

3)а³-в³=(а-в)(а+в)

4)(а-в)³=а³-3а²в+3ав²-в³

5) 2²+(-6)²=4+36=40

6)(2-6)²=16

7)4³-(-6)²=64-36=28