Обчисліть значення одночлена - 1000xy ^ 3 якщо x = - 1/3 y = 0, 1


Ответы на вопрос

Отвечает Мацьків Наталя.

Ответ:

Объяснение:

-1000ху³=-1000×(-1/3)×0,1³=

1/3