Знайдіть суму коренів рівняння x²+17x-38=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

Ответ:

-17

Объяснение:

За теоремою Вієта сума коренів дорівнює x_{1} + x_{2} = -b

-b = 17 , отже сума коренів b = -17

Отвечает Ганцгорн Алина.
D= 17^2+4•38=441
X1=( -17+21): 2= 2
X2=(-17-21):2=-19
X1+X2= -17