За який час піднімальний кран, потужність якого становить 50 кВт, підніме 1,5 тони цегли на висоту

8 м? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Абдигалиева Коркем.

Ответ:

2.35 секунд

Объяснение:

Потужнисть P=A/t (робота поділена на час), звідси t=A/P;

A=mgh, m-маса, g-прискорення подіння (9.81 м/с²),h-висота

t=(mgh)/P=(1.5*10²*9.81*8)/50*10³=2.35 секунди.