На яку висоту підніметься вода, як що тиск створений насосом дорівнює 200кПа? Густина води дорівнює

1000 кг/м³.

Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Иван.

Відповідь:

20 м

Пояснення:

Гідростатичний тиск:

P=ρgh → h=P/ρg=200000/1000*10=20 м

[h]=Па*м^3*кг/кг*Н=Н*м^3/Н*м^2=м