ПЖЖ ПОМОГИТЕЕЕЕЕЕ ОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖНО Варіант 11. (0,5 бала) Яку фізичну величину визначають за

формулою p = F/S?А Роботу;Б потужність;В тиск;Г енергію2. (0,5 бала) Як зміниться тиск, якщо силу тиску збільшити, не змінюючи площі опори?А Збільшиться;Б зменшиться;В залишиться без змін;Г в окремих випадках збільшиться, в окремих – зменшиться.3. (0,5 бала) У якому стані речовина передає створений нею тиск тільки в напрямку дії сили?А Твердому;Б рідкому;В газоподібному;Г в рідкому і твердому.4. (0,5 бала) Щоб обчислити тиск рідини на дно посудини, треба знати:А вагу рідини і площу дна;Б густину і висоту стовпа рідини;В вагу і об’єм рідини.5. (1 бала) Щоб збільшити тиск рідини на дно посудини, треба…:А зменшити площу дна;Б збільшити площу дна;В збільшити висоту стовпа рідини;Г зменшити висоту стовпа рідини.6. (2 бали) Який тиск чинить на землю трактор, якщо його вага дорівнює 45 000 Н, а площа обох гусениць – 1,5 м2?7. (2 бали) На якій глибині в морі тиск води становить 515 кПа? (? = 1030 кг/м3)8. (3 бали) Як зміниться тиск на на стіл банки з площею дна 80 cм2, якщо в неї налити 0,00056 м3 олії? (? = 920 кг/м3)9. (3 бали) Атмосферний тиск біля підніжжя гори становить 775 мм рт. ст., а на її вершині – 748 мм рт. ст. Обчисліть висоту гори.10. (4 бали) На столі лежать дві металеві пластинки однакових розмірів. Одна з них створює тиск 5,4 кПа, а друга – 21 кПа. Легша пластинка – алюмінієва. З якого металу виготовлена інша пластинка?11. (5 балів) У сполучені посудини налили ртуть, а потім в одну з них – воду, а в іншу – бензин. Верхні рівні води і бензину збіглися. Яка різниця рівнів ртуті в посудинах, якщо висота стовпа води дорівнює 5 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Дмитрий.

Ответ:

1) В

2. А

3. А

4. Б

5. А

6( Дано:

F = 45000 H

S= 1.5 и

знайте: р-?

розв'язання

р=F/S

р= 45000/1.5=30000ПА