РЕБЯТА, СРОЧНО!!! 1. Чи залежить тиск рідини на дно посудини від площі її дна? А) не залежить Б)

залежить, що більша площа, то більший тиск В) залежить, що менша площа, то менший тиск 2. Які величини потрібно знати, щоб розрахувати тиск на дно посудини? А) висоту совпа і густину рідини Б) силу тиску на дно і площу дна В) вагу рідини і її об’єм 3. Якому тиску у паскалях відповідає 1 мм рт. ст.? А) 1013 Па Б) 133,3 Па В) 133,3 гПа Г) 10,13 Па 4. Визначте висоту води у водонапірній башті, якщо манометр, установлений біля її основи, показує тиск 22 кПа А) 2,2 м Б) 10,3 м В) 12 м Г) 22 м 5. Тіло вагою 20Н при зануренні у воду витискає об’єм води, який важить 15Н. Чи потоне тіло? А) потоне Б) буде плавати всередині рідини В) буде плавати на поверхні рідини 6. У воду кидають дві однакові закриті пляшки - з водою і порожню. Чи однакова архімедова сила діятиме на них, якщо вони будуть повністю під водою? А) однакова Б) більша на пляшку з водою В) більша на порожню пляшку 7. Чи зміниться значення архімедової сили, яка діє на підводний човен, якщо він з моря зайде в дельту річки? А) зменшиться Б) не зміниться В) збільшиться

Ответы на вопрос

Отвечает Темірхан Айасыл.

Ответ:

Объяснение:

1. А)

2. А)

3. Б) 133,3 Па

4. h=p/ро*g = 22000 Па/(1000 кг/м^3*9,8 H/кг)=2.2 м А)

5. А) потоне (вага [20 H] > виштовхувальної сили [15 H])

6) A)зменшиться (густина води в річці =1000 кг/м^3, а морі = 1030 м^3)