Знайти без побудови координати точки перетину графіків функцій: y=-18x+36 i y=-13x-24​


Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Оксана.

y = -18x + 36

y = -13x - 24 -18x + 36 = -13x - 24

-5x = -60

x = 12

y = -18×12 + 36

y = 12×(-15)

y = -180. (12; -180)

Відповідь: (12; -180)