Знайдіть п'ятий член геометричної прогресії (bn), якщо b1= 16, q = 1/2 (прошууу)


Ответы на вопрос

Отвечает Дёмина Надежда.

Формула n-ого члена геометрической прогрессии:

b_n=b_1q^{n-1}

b_5=16\cdot\left(\dfrac{1}{2}\right)^4=16\cdot\dfrac{1}{16}=1

Ответ: 1