Один із коренів рівняння х²+рх-18=0 дорівнює -9. Знайдіть другий корінь і коефіцієнт р


Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Диана.

Ответ:

x2=2

p=7

Объяснение:

x²+px+q=0

по теореме Виета x1+x2=-p, x1x2=q

имеем -18=-9x2⇒x2=2

тогда p=-(-9+2)=7