На одній полиці в 2 рази менше книг ніж на другій Коли на першу полицю доклали 15 книг а з другой

взяли 30 книг то на першій стало на 18 книг менше ніж на другій Скільки книг було на кожний полиці спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Dobrev Olya.

Ответ:

63 (кн) на першій

126 (кн.) на др.

Объяснение:

На одній полиці х книг,

На др.  - 2х книг.

х+15 +18=2х-30

33+30=х

х=63 (кн) на першій

63×2=126 (кн.) на др.