ПОМОГИТЕ ДАМ 15БАЛОВ ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПО АЛГЕБРЕ Розв’яжи задачу, склавши рівняння:На трьох

полицях знаходиться 100 книг. На першій полиці в два рази більше книг, ніж на другий, а на третій - на 10 книг менше, ніж на першій.Скільки книг на кожній полиці?Запиши відповідь:На першій полиці книг . На другій полиці книг .На третій полиці книг .ПОМОГИТЕ ДАМ 15БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Ковбасюк Карина.

Ответ:

На першій полиці книг 44

На другій полиці книг 22

На третій полиці книг 34

Объяснение:

Нехай на другій полицізнаходиться х книг, тоді на першій 2х книг, а на третій (2х-10) книг. За умовою задачі складаємо рівняння:

2х+х+(2х-10)=100

2х+х+2х-10=100

5х-10=100 |:5

x-2=20; x=20+2; x=22

2x=2*22=44

2x-10=2*22-10=34