На одній полиці в 2 рази менше книг, ніж на другій. Коли на першу полицю доклали 15 книг, а з

другої взяли 30 книг, то на першій стало на 18 книг менше, ніж на другій. Скільки книг було на кожній полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Плужников Витя.

Ответ:

63 (кн) на першій

126 (кн.) на др.

Объяснение:

На одній полиці х книг,

На др.  - 2х книг.

х+15 +18=2х-30

33+30=х

х=63 (кн) на першій

63×2=126 (кн.) на др.

Отвечает Ануарбек Самат.

Ответ:

63 книги на первой полке

126 книг на второй полке

Объяснение:

На фото, извините за некрасивое оформление, переписывать некогда