Розв'язати задачу, склавши рівняння: На трьох полицях знаходиться 85 книг. На першій полиці в два

рази більше книг, ніж на другій, а на третій на 5 книг менше, ніж на першій. Скільки книг:На першій полиці-? На другій полиці-? На третій полиці-? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Панкова Евгения.

Ответ:

2полиця-19,1пол-38,3пол-33

Объяснение:

нехай х-2пол,тоді 2х-1пол,(2х-5)-3пол

х+2х+2х+5=85

5х=90

х=90:5

х=19-(2пол)

19×2=38-(1пол)

2×19-5=33-(3пол)