Пожалуйста срочно очень нада знайдіть коефіцієнт b і c рівняння x²+bx+c=0, якщо його коренями э

числа -3 і 2 (за теоремою вієта)​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Полина.

Ответ:b=1 с=-6

Объяснение:

X1+X2=-b; -3+2=-1

X1×X2=c; -3×2=-6