1.Склдіть квадратне рівняння в якому старший коефіцієнт – 19 , другий коефіцієнт - 6, третій

коефіцієнт – 6. 2. Користуючись теоремою Вієтта знайдіть суму і добуток коренів даного рівняння.3. Обчисліть дискримінант. Скільки дійсних розв’язків має дане рівняння?4. Розв’яжіть дане рівняння​

Ответы на вопрос

Отвечает Жақсыгалиев Қуаныш.

Ответ:

19x^2-6x+6=0

x1+x2=6

x1*x2=6

D=6^2-4*19*-6=36+456=492

x1,x2=(-6+-корінь492)\2*19

Объяснение: