Знайдіть при якому значенні a рівняння (5-a)x=20 1)Має один корінь дорівнює 22)Немає коренів​


Ответы на вопрос

Отвечает Бадалян Александр.

Ответ:

↓↓↓

Объяснение:

(5-a) x = 20,      X=\frac{20}{5-a}

1) Имеет один корень ,  x= 2 ,  (5-a)*2 = 20,   5-a= 10  ,a= -5.

2) Нет корней ,   X=\frac{20}{5-a} при а=5 . на 0 делить нельзя.