У трикутнику ABC кут А < за кут В,АС < за АВ.Кути трикутника відносяться як 1:3:5. знайдіть

кут А​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

Сумма углов=180

180=1х+3х+5х=9х

х=180/9=20

Углы: 20, 60, 100

Угол А=20°