розміри актового залу що має форму прямокутного паралелепіпеда відносяться як 3:4:5 знайдіть їх

якщо обєм залу дорівнбє 1620м^2

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Дима.

Ответ:

9м, 12м, 15м

Объяснение:

V=abc

a=3x

b=4x

c=5x

3x*4x*5x = 1620

60x³ = 1620

x³ = 1620:60

х³=27

x=3

a=3*3=9

b=4*3=12

c=5*3=15