Розміри прямокутного паралелепіпеда відносяться як 4:5:6. Обчисли розміри прямокутного

паралелепіпеда, якщо його об'єм дорівнює 960дм3

Ответы на вопрос

Отвечает Федосеева Екатерина.

a, b, c - довжина основи, ширина основи і висота

a=4x, b=5x, c=6x

Об'єм: V=abc

4x • 5x • 6x =960

120x³=960

x³=8

x=2→ a=4×2=8, b=5×2=10, c=6×2=12