розміри актового залу що має форму прямокутного паралелепіпеда відносяться 3:4:5 знайди їх якщо

об'єм залу дорівнює 1620м³

Ответы на вопрос

Отвечает Ростовский Артём.

Ответ:

V=abc

a=3x

b=4x

c=5x

3x*4x*5x=1620

60x³=1620

x³:60

x³=27

x=3

a=3*3=9

b=4*3=12

c=5*3=15