Вказати більший корінь рівняння х2-14х+40=0


Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ:

10

Объяснение:

x^{2} -14x+40=0\\D=196-160=36\\\sqrt{36} =6

x1=\frac{14+6}{2} =10\\\\x2=\frac{14-6}{2} =4