Знайдіть корені рівняння x^2-6x=0 А- -0;6 Б- 0;-6 В- 1;-6 Г- 1;6


Ответы на вопрос

Отвечает Сат Вера.

Ответ:

0  ;  6

Объяснение:

x^2-6x=0

x^2-6x=0\\x(x-6)=0\\x=0\\x-6=0\\x=6