Знайдіть кількість коренів рівняння 2sin2x - sin x = 0 на проміжку [0; π]


Ответы на вопрос

Отвечает Неретина Алина.
2sin2x-sinx=0,\; \; [0,\frac{\pi}{2}]\\\\4sinxcosx-sinx=0\\\\sinx(4cosx-1)=0\\\\sinx=0,\; x=\pi n,n\in Z\\\\cosx=\frac{1}{4},\; x=\pm arccos\frac{1}{4}+2\pi k,k\in Z\\\\x_1=\pi ,x_2=arccos\frac{1}{4}\; \in [0,\pi ]