Складіть зведене квадратне рівняння коренем якого є числа 2 і -7


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

x^2+5x-14=0

Объяснение:

x^2+px+q=0; p=-(x_1+x_2); q=x_1x_2

x_1=2; x_2=-7

p=-(2+(-7))=5

q=2*(-7)=-14

x^2+5x-14=0