Найти производную функции: a) y=7x+4 б) y=x²


Ответы на вопрос

Отвечает Юрескул Ника.

Ответ:

a) 7

б) 2x

Объяснение:

y'=(7x+4)'=7

y'=(x^2)'=2x

Отвечает Рудомётова Екатерина.

Ответ:

a) Для знаходження похідної від функції y = 7x + 4 використовуємо правило, що похідна лінійної функції залишається незмінною:

y' = 7.

Отже, похідна функції y = 7x + 4 дорівнює 7.

б) Для знаходження похідної від функції y = x² використовуємо правило степеневої функції. Правило степеневої функції гласить, що похідна x^n (де n - це константа) дорівнює n * x^(n-1). У нашому випадку n = 2:

y' = 2 * x^(2-1) = 2x.

Отже, похідна функції y = x² дорівнює 2x.

Объяснение: