6. Параллелограмның бір бұрышы екіншісінен 70°-қа үлкен болса, онда оның кіші бұрышын табыңдар. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Басаргина Галина.

Ответ:

Объяснение:

параллелограмның қасиетіне сәйкес бір қабырғасына іргелес жатқан бұрыштардың қосындысы 18 0 градусқа тең, онда кіші бұрыш х, содан кейін х + 70 үлкен бұрыш болсын x + x + 70 = теңдеулерін құрайық. 180, 2x = 110, x = 55,70 + 55 = 125 . 125 грамм жауап беріңіз