13. Параллелограмның екі қабырғасы 3:4 катынасындай және оның периметрі 2,8 м-ге тең.

Параллелограмның қабырғаларын табыңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Оля.

Ответ:0,6 0,8

Объяснение:Р=2×(А+В)

а=3х в=4х

3+4=7×2=14

14х=2,8

Х=0,2

0,2×3=0,6

0,2×4=0,8

0,6+0,6+0,8+0,8=2,8