Запиши квадрат двочлена у вигляді двочлена: (t+8)2


Ответы на вопрос

Отвечает Аксиневич Иван.

корону плз

Квадрат двочлена (t+8) виглядає так:

(t + 8)^2 = t^2 + 16t + 64

Отвечает Забелина Ксюша.

Можна використовувати формулу квадрату суми :

(a + b)^2 = a^2 + 2ab + b^2

у нас : a = t і b = 8

рішення :

(t + 8)^2 = t^2 + 2(t)(8) + 8^2 = t^2 + 16t + 64

Отже, квадрат виразу (t + 8) у вигляді двочлена дорівнює t^2 + 16t + 64.