Не розв'язуючи квадратного рівняння знайти суму кубів його коренів X^2-5X+6=0


Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Маша.
X1^3+x2^3=(x1+x2)(x1^2+x2^2-x1x2)=(x1+x2)((x1+x2)^2-3x1x2)=
=5*(5^2-3*6)=5*(25-18)=35