Знайти знаменник геометричної прогресії, якщо її четвертий член дорівнює 6, а дев'ятий 192. *


Ответы на вопрос

Отвечает Болотова Полина.

Ответ:

q = 2

Объяснение:

b4 = 6

b9 = 192

q - ?

bn = b1*qⁿ⁻¹

Если взять новую прогрессию, c таким же знаменателем q, и

с1 = b4, то с6 = b9

c6 = c1*q⁵ =>

q⁵ = c6/c1 = 192/6 = 32

q = 2