Чому дорівнює добуток коренів рівняння 2х^2+10х-5=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Жеманов Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

2x²+10x-5=0

D= 100+40= 140

x1= (-10-√140)/4

x2= (-10+√140)/4