На одній полиці книжок у 5 разів більше,ніж на другій. Коли з першої полиці взяли 16 книжок і

переклали на другу,то їх стало порівну на обох полицях.Скільки книжок було спочатку на кожній полиці? *

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Мария.

Ответ:

40 и 8 книг

Объяснение:

x - книг на второй полке,

5x - книг на первой полке,

5x - 16 = x + 16

4x = 32

x = 8 (книг)

5 * 8 = 40 (книг)