на одній полиці було в 3 рази більше книг ніж на другій.коли з першої полиці зняли 30 книг а ну

другу поставили 10 книг то на обох полицях книг стало порівну .скільки книг було на кожній полиці спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Врагов Андрей.

                               Было           Стало

1-я полка                 3х               3х - 30

2-я полка                 х                 х + 10

-------------------------------------------------------

Уравнение: 3х - 30 = х + 10

                     3х - х = 10 + 30

                     2х = 40

                     х = 40 : 2

                     х = 20 книг - было на второй полке

3х = 3 · 20 = 60 книг - было на первой полке

Ответ: 60 книг и 20 книг.