на 2 полиці було на 12 книг більше ніж на 1 . коли з 2 полиці зняли 23 книги , а на 1 поклали 10

книг то на 1 полиці стало в 2 рази більше ніж на 2 полиці .скільки книг було на кожній полиці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Феннич Саня.

Ответ:

80 книг,  92 книги.

Объяснение:

Нехай на першій полиці було х книг, тоді на другій полиці х+12 книг. Маємо рівняння

(х+10)/(х-35)=2

х+10=2х-70

х=80

На першій полиці було 80 книг, на другій 80+12=92 книги.