на перший полиці в 3 рази більше книг , ніж на другій. коли з першої полиці переставили на другу 32

книги, на обох полицях книг стало порівну. скільки книг було на кожній полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Соня.

Ответ:

х книг на 2-ой полке,    3х на 1-ой , получим   3х - 32= х+ 32,   2х = 64  х=32   На второй полке было 32 книги, на первой   3х= 96

Объяснение: