На першій полиці в три рази більше книг ніж на другій. Коли з першої полиці переставили на другу 32

книги на обох полицях книг стало порівно скільки книг було на кожній полиці.

Ответы на вопрос

Отвечает Батырханова Балжан.

Відповідь:

На першій полиці 96 книг, а на другій полиці 32 книги.

Пояснення:

Позначемо як Х - кількість книг на другій полиці. У такому випадку на першій полиці 3Х книг.

Коли з першої полиці переставили на другу 32 книги на першій полиці стало ( 3Х - 32 ) книги, а на другій полиці стало ( Х + 32 ) книги. У такому випадку на обох полицях книг стало порівну.

Маємо рівняння:

3Х - 32 = Х + 32

3Х - Х = 32 + 32

2Х = 64

Х = 32 - кількість книг на другій полиці.

3Х = 96 - кількість книг на першій полиці.

ПЕРЕВІРКА:

Коли з першої полиці переставили на другу 32 книги на першій полиці стало 96 - 32 = 64 книги, а на другій полиці стало 32 + 32 = 64 книги. У такому випадку на обох полицях книг стало порівну.

Все вірно.