ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!! На першій книжковій полиці книжок було в 5 разів більше ніж на

другій, після того як з першої полиці прибрали 8 книг а на другу поставили 12 на обох полицях книг стало порівну, скільки книг стояло на другій полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Криссинель Тина.

Ответ:

Объяснение:

на второй Х

на первой 5 х

5 х -8 = х+12

4 х = 20

х= 5 - на второй

5*5 = 25 - на первой.

проверим 25 больше 5 в 5 раз - верно

25-8 = 5+12

17 =17 - верно